En cada curs , hi ha un pare / mare delegada que es presenta voluntari  i és triat  per la resta de pares mitjançant una votació en la reunió de presentació del nou curs escolar.

Una de les funcions del pare / mare delegat és fer de vincle entre la resta de pares amb el tutor/a , equip directiu i consell rector, plantejant els dubtes, idees, preocupacions, etc que puguin sorgir durant el curs escolar.

També poden participar en les diferents activitats que realitza l’escola i aportar idees que seran transmeses a tutors o equip directiu.

Per mantenir la comunicació entre tots el pares /mares delegades, s´ha creat una adreça d’email:   delegats@coleyglesias.com.

 

Llistat actual pares / mares delegades curs 2017-2018:

 

CURS NOM I COGNOM CORREU ELECTRÒNIC
P3 Raquel Amoedo motardita@gmail.com
P4 Rosa Llistar rosallistar@hotmail.com
P5 Andrea Navarro sica0610@gmail.com
1r EP Laura Foved laurafoved@yahoo.es
2n EP Adriana Sola jaumeadriana@hotmail.es
3r EP Nuria Camacho nuriaceci@hotmail.com
4t EP Irene Noguera

Laura García

irenenoguera@hotmail.com  

lauredal@hotmail.com

5è EP Marisa Trujillo marisat109@gmail.com
6è EP Montse Sánchez msreina75@gmail.com
1r ESO Cristina Simó cris_sib@hotmail.com
2n ESO Beatriz García beagar.84@hotmail.com
3r ESO  Maribel Puig maribelpuig68@gmail.com
4t ESO Ana Casco

Emilia Espeche

anacd1976@hotmail.com

camixi23@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————————————–

­

Llistat pares / mares delegades curs 2015-2016:

CURS NOM I COGNOM CORREU ELECTRÒNIC
P3 Andrea Navarro Sica0610@gmail.com
P4 Laura Foved laurafoved@yahoo.es
P5 Christian López chrislofer30@gmail.com
1r EP Nuria Camacho nuriaceci@hotmail.com
2n EP Irene Noguera irenenoguera@hotmail.com
3r EP Marisa Trujillo marisat109@gmail.com
4t EP Noelia García ngarcia_coronado@hotmail.com
5è EP Cristina Simó cris_sib@hotmail.com
6è EP Cristina Martínez cristinamarhom@gmail.com
1r ESO Maribel Puig maribelpuig68@gmail.com
2n ESO Ismael Guisado ismaniell@hotmail.com
3r ESO Esther Padilla info@estherpadilla.com
4t ESO Anna Maria NadalPatro Pedraza nadalfam@canetdemar.catpatropedraza@telefonica.net

 

————————————————————————————————————————————————————————

Llistat pares / mares delegades curs 2014-2015:

CURS NOM I COGNOM CORREU ELECTRÒNIC
P3 Laura Foved laurafoved@yahoo.es
P4 Christian López chrislofer30@gmail.com
P5 Eva Bernardo eva.bernardo.lopez@gmail.com
1r EP Irene Noguera irenenoguera@hotmail.com
2n EP Marisa Trujillo marisat109@gmail.com
3r EP Noelia García ngarcia_coronado@hotmail.com
4t EP Cristina Simó cris_sib@hotmail.com
5è EP Cristina Martínez cristinamarhom@gmail.com
6è EP Maribel Puig maribelpuig68@gmail.com
1r ESO Joan Verdura sidrubaldiri@gmail.com
2n ESO Jaume Xiqués jauxico@gmail.com
3r ESO Anna Maria Nadal nadalfam@canetdemar.cat
4t ESO Laura Moldes monicasmt09@yahoo.es

 

 

Imprimir